Neden İzmir Morperest Glamping?

Adını gün doğumunun eşsiz güzelliğinden alan gün doğumunda gökyüzünün mor ve kızıla boyanmasıyla görsel şölen yaşatan Mordoğan’da yer alan Morperest Glamping İzmir özel kamp alanları arasında ilk akla gelen kamp alanlarındandır. Morperest Glamping’te tatil gerçekten bir hayalin gerçeğe dönüşmesidir ve her günü bir macera haline getirir!

Kamp Alanlarımız;

Bizi tercih etmenizin bir çok sebebi var. Kamp alanımızda Dome House, Canvas çadır olarak seçenekler bulunmaktadır.  İzmir özel kamp alanları arasında yer alan Morperest Glamping İzmir şehir merkezinden kolaylıkla ulaşılabilmektedir. İzmir , Üçkuyular ilçe terminalinden kalkan toplu taşıma araçları ile ana yola 50 metre mesafede olan kamp alanımıza yürüyerek kolaylıkla ulaşabilirsiniz. İster özel aracınızla ister toplu taşıma ile yaklaşık 1.30 saatte deniz kenarından el değmemiş koyları seyrederek keyifli bir yolculuk sonunda kamp alanımıza ulaşabilirsiniz.

Kampımızda doğal yapısı korunarak duş, tuvalet, kafe, restoran gibi temel ihtiyaçların karşılanabileceği tesisleri bulunmaktadır. Çocuklu ailelerin de kamp alanlarında pandemiden evde kalan çocukların doğayla buluşmaları için kamp alanları bir fırsat sunmaktadır. İşletmemizin kadın girişimci tarafından yönetilmesi, özellikle kadın misafirlerle daha iyi anlaması, onların beklentilerine göre hizmet sağlanması konusunda önemli bir etki yaratmaktadır. Tabi ki elinin lezzeti de sunduğumuz ikramlara ve serpme kahvaltıya yansımaktadır. Ancak doğal yaşam alanlarına misafir olduğumuz doğa içinde yer alan kamplarda doğal yaşamına devam eden böcek, sinek gibi çocuklara zarar verebilecek canlılardan koruyamamak ailelerin en büyük korkusu. 4000 metrekare doğal alan üzerine kurulu olan Morperest Glamping kamp alanında yer alan Kanvas Çadır ve Dome house iç kısımları dezenfekte edilmekte bahçede çadırların dış kısımları özellikle toprağa yakın yerleri düzenli olarak ilaçlanmaktadır. Morperest Glamping İzmir özel kamp alanları arasında çocuklu ailelere hitap etmektedir. Kamp alanımızda konaklayan çocuklu aileler çocuklarıyla birlikte tamamen kendilerine özel bahçelerinde endişeden kokudan uzak zaman geçirmekteler. Kendi yazlıkları gibi benimsedikleri kamp alanlarımızı düzenli olarak sık aralıklarla ziyaretlerine devam etmektedirler.

Dört mevsim kullanıma uygun çadırlarımızla yılın farklı zamanlarında kamp sever misafirlerimizi ağırlayabiliyoruz. Bisiklet grupları kamp alanımızda mola verdikten sonra turlarına devam ediyorlar. Mordoğa’nın eşsiz doğası, dağları, denizi ve buraya özgü kefal balığı, balık yumurtası, bölgede yetiştirilen doğal ürünler Mordoğan’ın ayrıcalıklarından. Morperest Glamping ile bu eşsiz doğaya ve bölgeye has lezzetlere ulaşabilirsiniz. Morperest Glamping konumu itibariyle ve otel konforunda sunduğu konaklama hizmetleri sayesinde  İzmir özel kamp alanları arasındaki yerini sağlamlaştırmıştır.

Organizasyonlar; 

Kamp alanımızda evlenme teklifi, doğum günü, nişan, özel partiler, toplantılar gibi bir çok etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Genel yapısı ile yatılı veya günü birlik etkinliklerinizde gerekli Pasta, yemek, minik ikramlar, fotoğraf çekimi gibi hizmetleri sağlamaktayız. 

Dilerseniz aklınızdaki tüm soruları bize iletmek için hemen bizimle iletişim kurun. Kampımız hakkında daha fazla detaylı bilgi almak WhatsApp Rezervasyon iletişim hattımızdan veya iletişim sayfamızdan bilgi alabilirsiniz. 

× Rezervasyon