Organizasyon Hizmetleri

Evlilik Teklifi;

Özel günlerin yıllarca anlatılması için unutulmaz ve farklı olması gerekir. Özellikle evlilik teklifleri konusunda kadınlar bir biriyle yarışır. Doğum günü her yıl olduğundan dolayı klasik sürprizlerle geçiştirilebilir ancak evlilik teklifi genel olarak bir kez alınır ve ömür boyunca anlatılır. İşte tam da bu sebeple eşsiz, daha önce yapılmamış bir kurgunun yanı sıra, teklifin yapılacağı mekanda büyük önem taşımaktadır. Görsellerimizi incelediğinizde bizim farkımızı hemen anlayacak ve direk iletişim kurmak isteyeceksiniz.

Doğum Günü;

Doğum günü kutlamaları eskiden evlerde yapılırdı ancak, değişen zaman, değişen nesil ve popüler yaşam standartlarına bağlı olarak, bu kutlamalar büyük organizasyonlara dönüştü. Partide etkinliklerin daha rahat yapılabilmesi için bu partiler artık özel yerlerde yapılmaya başlandı. Yüksek sesli müzik, dansların rahatlıkla icra edileceği geniş alan, servis hizmeti verecek kişilerin profesyonelliği, hiç bir sorumluluk almadan mutlu bir doğum günü partisinin tamamlanması… Kısacası doğum gününüzün sadece mutlu bir yorgunluk vermesini ve kalan her şeyin profesyonelce yapılmasını istiyorsanız bizimle iletişim kurun tüm detayları sizin için aktaralım.

Nişan, Kına Etkinlikleri;

Kamp alanımızda Nişan Kına gibi etkinliklerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi ve misafir kapasitemiz için bizimle iletişim kurabilirsiniz. 

Toplantı ve Seminer Etkinlikleri

Toplantı ve Seminer etkinlikeri için lütfen iletişim kurunuz. 

× Rezervasyon